31 липня 2014 року начальник відділення НСПП у Херсонській області В. Бойко виступила в ефірі радіо Таврія Херсонської обласної державної телерадіокомпанії Скіфія. У своєму виступі начальник Відділення поінформувала слухачів щодо повноважень, завдань, основних напрямів діяльності НСПП та відділення НСПП в Херсонській області у сприянні поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), сприянню своєчасному їх вирішенню.

Бойко В.В. наголосила, що з метою забезпечення реалізації конституційних прав і гарантій громадян України, сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), запобігання їх виникненню указом Президента України 17 листопада 1998 року № 125898 була створена Національна служба посередництва і примирення, яка є тим державним органом, до функцій якого належать надання консультативних послуг, додержання процедурних вимог у розв’язанні конфлікту та сприйнянні його вирішенню.

Так, упродовж 6 місяців поточного року відділення НСПП в Херсонській області сприяло вирішенню 11 колективних трудових спорів та 12 вимог, висунутих найманими працівниками, профспілками у колективних трудових спорах з питань, визначених статтею 2 Закону України Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

У результаті заходів, здійснених відділенням НСПП в Херсонській області у ході сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) погашено заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 894,8 тис. грн., що стала основною причиною виникнення спорів та конфліктних ситуацій. Чисельність працівників підприємств, установ, організацій, які брали участь у колективних трудових спорах (конфліктах) склала 1213 осіб.

Також, у першому півріччі з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) Відділення здійснювало заходи щодо усунення 39 чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин  на 19 підприємствах, з яких, за сприяння Відділення усунено 14 дестабілізаційних чинників.

Важливим аспектом, за словами Бойко В.В., є взаємодія Відділення  з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств та інших центральних і урядових органів державної влади, профспілками, організаціями роботодавців для вжиття спільних заходів, направлених на поліпшення стану соціально-трудових відносин в області, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння своєчасному їх  вирішенню.

Також, населення Херсонщини було поінформовано про співпрацю Національної служби посередництва і примирення та Національної служби посередництва Швеції в рамках шведсько-українського проекту Вирішення трудових спорів в Україні.

Наприкінці виступу Бойко В.В. наголосила, що робота відділення НСПП в Херсонській області в подальшому  буде спрямована на поліпшення стабілізації стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння своєчасному їх вирішенню, підвищення рівня правової культури учасників соціально-трудових відносин. Також, слухачі дізналися про нову адресу відділення НСПП в Херсонській області та контакті телефоні для можливості звернення.