27 червня 2014 року відбулася засідання колегії Департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації. В роботі колегії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В., яка згідно з розпорядженням голови Херсонської облдержадміністрації від 12 червня 2014 року № 391 включена до складу членів колегії Департаменту.

До порядку денного колегії були включені наступні питання:

1. Про посилення адресного характеру соціальної підтримки громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, при наданні пільг з реалізації права на забезпечення санаторно-курортними путівками.

2. Про своєчасну підготовку підвідомчих установ і закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та вжиття заходів з надання допомоги особам, які перебувають в складних життєвих обставинах, під час складних погодних умов та в умовах надзвичайних ситуацій.

3. Про роботу Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації по реалізації державної кадрової політики у першому півріччі 2014 року.

4. Про роботу Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з виконання актів та доручень Президента України, кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації та організація роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя 2014 року.

5. Про зняття з обліку інвалідів для забезпечення автотранспортом.

6. Про влаштування осіб похилого віку, інвалідів та дітей-інвалідів до інтернатних установ. Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації ознайомив членів засідання та запрошених про включення до складу колегії начальника відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. Наголосив, що плідна співпраця Відділення та Департаменту направлена для забезпечення стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах області.

Бойко В.В. поінформувала членів колегії та запрошених про повноваження відділення, визначені законодавством; про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення виникнення конфліктних ситуацій у колективах, де існує заборгованість із виплати заробітної плати. Зауважила, що практика роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області дозволила у багатьох випадках своєчасно унормувати соціально - трудові відносини, мінімізувати економічні та матеріальні втрати у виробничих колективах, попередити акції соціального протесту, що пов'язано з втратами робочого часу та заробітної плати найманими працівниками. Також Бойко В.В. зазначила, що взаємодія відділення зі структурними підрозділами Херсонської обласної державної адміністрації буде й в подальшому зосереджуватися на здійсненні заходів, спрямованих на забезпечення своєчасності виплати та ліквідацію заборгованості із заробітної плати на Херсонщині.