Упродовж січня-квітня 2014 року в результаті заходів, здійснених НСПП у ході сприяння вирішенню колективних трудових спорів та запобігання їх виникненню погашено заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 260 млн. 100,1 тис. грн., або 60,8% від загальної суми боргу (427 млн. 617,3 тис. грн.), що стала основною причиною виникнення спорів та конфліктних ситуацій.

У січні-квітні поточного року Службою було проведено 643 примирні процедури, спрямовані на сприяння вирішенню колективних трудових спорів та запобігання їх виникненню, зокрема 588 узгоджувальних зустрічей, 39 засідань примирних комісій та 16 засідань трудових арбітражів.

Упродовж січня-квітня 2014 року НСПП сприяла вирішенню 119 колективних трудових спорів (3 – на галузевому, 4 – на територіальному, 112 – на виробничому рівнях), участь в яких брали 1,1 млн. працівників 5473 суб'єктів господарювання. Середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу суб'єктів господарювання, де мають місце згадані спори, – 1,8 млн. осіб.

Вимоги щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та своєчасної виплати поточної заробітної плати висувалися в 78 колективних трудових спорах (65,5% від їх загальної кількості).

Всього у зазначених 119 спорах найманими працівниками було висунуто 262 вимоги, з них щодо:

– встановлення нових або зміни існуючих соціально-економічних умов праці та виробничого побуту – 17 (6,5%);

– укладення або зміни колективного договору, угоди – 5 (1,9%);

– виконання колективного договору, угоди або окремих їх положень – 118 (45,0%);

– невиконання вимог законодавства про працю – 122 (46,6%).

Із зазначених 119 спорів упродовж січня-квітня 2014 року Службою зареєстровано 42 вимоги у 21 спорі на виробничому рівні.

За сприяння НСПП у січні-квітні поточного року вирішено та знято з реєстрації 36 спорів (2 – на територіальному, 34 – на виробничому рівнях) та 76 вимог.

Зокрема, у квітні 2014 року за сприяння НСПП вирішено та знято з реєстрації 20 вимог та 10 спорів (1 спір на територіальному, 9 – на виробничому рівнях), а саме:

– 2 спори між найманими працівниками електротехнічної служби мереж зовнішнього освітлення, дільниці автогаражу і загальногосподарської діяльності та КП електромереж зовнішнього освітлення "Херсонміськсвітло" міста Херсона;

– між найманими працівниками та комунальним позашкільним навчальним закладом художньої школи естетичного виховання міста Луганська;

– між найманими працівниками навчально-виховних закладів міста Нового Роздолу Львівської області та відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради Львівської області;

– між найманими працівниками та КП "Кіровоград – Універсал 2005" міста Кіровограда;

– між найманими працівниками та ВАТ "Берестовецький спецкар’єр" села Берестовець Костопільського району Рівненської області;

– між найманими працівниками та КП "Лисичанський Шляхрембуд" міста Новодружеськ міста Лисичанська Луганської області;

– між найманими працівниками та керуючим санацією ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод" міста Ізюм Харківської області;

– між найманими працівниками та КП "Виробниче управління комунального господарства" Ніжинської міської ради міста Ніжина Чернігівської області;

– між найманими працівниками та ТОВ "Амелія" міста Черкаси.

Упродовж січня-квітня 2014 року НСПП з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та стабілізації стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) здійснювались заходи щодо усунення 502 чинників, які призвели до загострення стану СТВ (далі – чинники) на 434 підприємствах у 414 випадках ускладнення стану СТВ (далі – випадки) (1 – на територіальному, 413 – на виробничому рівнях).

Зокрема, з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) упродовж квітня 2014 року НСПП взято на облік 64 зазначених випадки (на виробничому рівні) та 77 вказаних чинників на 61 підприємстві. Найбільшу кількість випадків взято на облік у Закарпатській (9), Тернопільській (7) та Чернігівській (6) областях.

У січні-квітні 2014 року за сприяння НСПП знято з обліку 129 випадків (на виробничому рівні) та усунено 162 чинники на 129 підприємствах.

Зокрема, у квітні 2014 року за сприяння НСПП знято з обліку 32 випадки (на виробничому рівні) та усунено 40 чинників на 32 підприємствах. Найбільшу кількість випадків знято з обліку у Сумській та Чернігівській (по 4) областях.

НСПП відповідно до компетенції продовжувала здійснювати моніторинг підприємств, установ, організацій, де ускладнення стану СТВ може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) або соціального напруження.

Основними чинниками дестабілізації стану соціально-трудових відносин стала заборгованість із виплати заробітної плати, несвоєчасна її виплата, призупинення виробничої діяльності, що призводить до зміни режиму роботи та ін. Переговорні процеси щодо урегулювання конфліктних питань тривають, а НСПП, в свою чергу, продовжує відслідковувати стан соціально-трудових відносин та, у разі необхідності, надає необхідні консультації та роз’яснення з питань, що входять до компетенції Служби.

У рамках реалізації заходів щодо сприяння поліпшенню трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) працівники НСПП постійно беруть участь у роботі комісій (обласних, місцевих, районних) адміністрацій, де розглядаються, зокрема, питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Упродовж січня-квітня 2014 року представники НСПП брали участь у 210 засіданнях таких комісій, на яких заслухано звіти про результати діяльності керівників 642 підприємств. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на зазначених підприємствах становила понад 290,2 млн. грн.

Фахівці НСПП провели всебічний аналіз стану СТВ на зазначених підприємствах. У результаті проведених моніторингових досліджень було виявлено 228 підприємств з підвищеним рівнем конфліктогенності. Насамперед це підприємства Запорізької (27), Луганської (17), Рівненської (15), Хмельницької (13), Кіровоградської та Тернопільської (по 12) областей. Після проведеної працівниками НСПП рекомендаційно-роз'яснювальної роботи у трудових колективах, стан СТВ на 70 підприємствах було взято на облік з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), а на 4 – зареєстровано 4 колективні трудові спори.

Також НСПП відповідно до компетенції продовжувала здійснювати моніторинг акцій соціального протесту, надавати роз’яснення сторонам соціального діалогу щодо врегулювання розбіжностей та спрямовувати конфліктні ситуації виключно в правове русло.

Так, у квітні 2014 року наймані працівники провели 2 акції соціального протесту та 2 страйки, у яких ними було висунуто вимоги відповідно до положень статті 2 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

16 квітня 2014 року 103 наймані працівники КП "Краснодонське тролейбусно-автотранспортне управління" (м. Краснодон Луганської області) розпочали страйк, вимагаючи, зокрема, погасити заборгованість із виплати заробітної плати за вересень-листопад 2013 року та вчасно виплачувати поточну заробітну плату.

17 квітня 2014 року близько 50 найманих працівників державного науково-виробничого підприємства "Цирконій" (м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області) провели мітинг біля Дніпродзержинської міської ради з вимогою щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

З 22 по 26 квітня 2014 року близько 2 тис. найманих працівників ПАТ "Краснодонвугілля" (м. Краснодон Луганської області) провели страйк, вимагаючи підвищення рівня заробітної плати шахтарям.

22 квітня 2014 року близько 50 працівників філії "Копилянська дорожньо-експлуатаційна дільниця" дочірнього підприємства "Полтавський облавтодор" ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" (м. Полтава) провели мітинг. Працівники вимагали погасити заборгованість із виплати заробітної плати за січень-березень 2014 року.

Загалом, з початку року проведено 8 страйків та 5 акцій соціального протесту, у яких взяли участь понад 3460 найманих працівників 11 підприємств.

Результати роботи НСПП та її відділень в АР Крим та областях щодо проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців

НСПП та її відділеннями в АР Крим та областях упродовж січня-квітня поточного року було проведено 35 засідань Комісій з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців.

За результатами роботи Комісій були визнані /підтверджені/ репрезентативними та отримали свідоцтва про визнання /підтвердження/ репрезентативності:

– на національному рівні – 1 всеукраїнське об’єднання професійних спілок;

– на галузевому рівні – 1 всеукраїнська галузева профспілка та 2 всеукраїнських галузевих об’єднання організацій роботодавців;

– на територіальному рівні – 19 обласних організацій профспілок та 1 обласна організація роботодавців.

З метою інформування профспілок, організацій роботодавців та громадськості з питань реалізації положень Закону України "Про соціальний діалог в Україні" щодо здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців у січні-квітні 2014 року представниками НСПП та її відділень в АР Крим та областях підготовлено і розміщено в ЗМІ 69 публікацій. Працівники НСПП брали участь у роботі 67 навчально-практичних семінарів, "круглих столів", нарад.