В приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації 14 травня 2014 року відбулося розширене засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення) в Херсонській області під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації  Шепелєва І.О. На розширеному засіданні були присутні Новокаховський міський голова, голова Складовської райдержадміністрації, начальник територіальної державної інспекції з питань праці в області – головний державний інспектор, представник Головного управління Міндоходів у Херсонській області, керівництво структурних підрозділів обласної державної адміністрації, керівники підприємств.  На засідання також були запрошені начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. та заступник начальника відділення Мирошниченко В.Ю.

До порядку денного засідання були включено питання про дотримання трудового законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам КП «Міський водоканал» м. Нова Каховка, КП «Таврійський водоканал», ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» заборгованість з виплати заробітної плати, ТОВ «Інструментальне виробництво», ДП «Скадовський морський торгівельний порт».

Враховуючи важливість питання, що було предметом розгляду розширеного засідання комісії, перший заступник голови облдержадміністрації зауважив, що погашення заборгованості із заробітної плати є першочерговим завданням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в області.

«За стабільною виплатою заробітної плати стоїть нормальне і комфортне життя людей», - підкреслив І. Шепелєв та додав, що наразі необхідно сконцентрувати спільні зусилля на усунення причин виникнення боргів та негайного забезпечення суттєвих заходів щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала учасників засідання, що відділення з особливою увагою відстежує ситуацію на проблемних підприємствах Херсонщини та вживає всіх заходів відповідно до повноважень та чинного законодавства України.

За результатами засідання І. Шепелєв доручив керівникам підприємств, на яких виникла заборгованість, скласти графіки її погашення та чітко дотримуватись термінів.

За результатами роботи комісії з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на КП «Таврійський водоканал»  взято на облік згідно з наказом начальника відділення НСПП в Херсонській області від 14.05.2014 р. № 17.