17 квітня 2014 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення) в Херсонській області під головуванням першого заступника голови Херсонської облдержадміністрації Шепелєва І.О. На засіданні в якості члена комісії була присутня начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

До порядку денного засідання були включено наступні питання:

1. Про дотримання трудового законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування»;

2. Про виконання попередніх рішень тимчасової комісії щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати та вжиті заходи державного впливу до керівників комунальних підприємств міста Херсона:

- МКП «Херсонелектротранс»,

- МКП «Гарантія»,

- КП радгосп-завод «Янтарний»,

- КП «Дорожник».

Із розглянутих на комісії підприємств одне підприємство знаходиться на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

За результатами роботи комісії було рекомендовано Каховському міському голові вжити невідкладних заходів для забезпечення повного погашення заборгованості із заробітної плати працівникам підприємства міста та унеможливлення виникнення боргів цих підприємств у майбутньому; т.в.о. Херсонського міського голови, секретарю міської ради Миколаєнко В.В. взяти під особистий контроль здійснення своєчасного фінансування на оплату праці працівникам комунальних підприємств міста.

Також надано доручення територіальній державній інспекції з питань праці в області здійснити перевірку дотримання законодавства про оплату праці на підприємствах: КП радгосп-завод «Янтарний» та КП «Дорожник».

Рекомендовано керівництву ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» підготувати перелік проблемних питань, вирішення яких потребує першочергового втручання обласної державної адміністрації та центральних органів виконавчої влади та проінформувати Департамент економічного, регіонального розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації.

За результатами роботи комісії з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» взято на облік згідно з наказом начальника відділення НСПП в Херсонській області від 18.04.2014 р. № 12.