13 березня 2014 року відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Суворовському районі м. Херсона під головуванням заступника голови районної ради Заддніпряного А.В. У роботі комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

Основними питаннями, що розглядалися на засіданні комісії, були питання щодо наявності на окремих підприємствах району заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. Також були заслухані керівники установ, на яких виплачується заробітна плата, нижче законодавчо встановленого мінімального розміру заробітної плати.

Керівники підприємств: ПП «Таврія», ПП «Багатопрофільна фірма «Інтеркрайт», ТОВ «НВК»Меркурій», ПФ «Торнадо», ТОВ «Новострой-Люкс», ПФ  «ІФА» надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

На засіданні комісії виступили представники управління Пенсійного фонду України в м. Херсоні, управління праці та соціального захисту населення, начальник відділення Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Херсоні.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних.      .

Після завершення засідання комісії у  відділенні НСПП в Херсонській області було проведену оперативну нараду.