12 лютого 2013 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Суворовському районі м. Херсона.

На засіданні в якості члена комісії була присутня начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На комісію  було запрошено керівників 4 підприємств, на яких станом на 10.02.2014р. допущено виникнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 109,9 тис.грн., платежів до ПФУ на загальну суму 517,2 тис грн. та керівника 6 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: Херсонська виправна колонія №61, ЗАТ «Науково-виробниче об’єднання «Синта», ДП «Херсонський інститут землеустрою», ПОТ «Проектно-будівельна фірма «Херсонбуд», ТОВ «КІВІТ ПЛЮС», ПВКФ «Ірина», ПП «Телерадіокомпанія ВТВ ПЛЮС», ПП «Верона», які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

На засіданні комісії виступили представники управління Пенсійного фонду України в м. Херсоні, управління праці та соціального захисту населення, начальник відділення Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Херсоні.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних.

За результатами роботи комісії з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на ДП «Херсонський інститут землеустрою»   взято на облік згідно з наказом начальника відділення НСПП в Херсонській області від 13.02.2014 р. № 05.