30 січня 2014 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Дніпровському районі м. Херсона, у якому в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

Комісією було заслухано керівників підприємств, на яких станом на 01.01.2014 року допущена наявність заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та на яких виплачується заробітна плата, нижче законодавчо встановленого мінімального розміру заробітної плати.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.

Наголосила, що практика роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області дозволила у багатьох випадках своєчасно унормувати соціально - трудові відносини, мінімізувати економічні та матеріальні втрати у виробничих колективах, попередити акції соціального протесту, що пов'язано з втратами робочого часу та заробітної плати найманими працівниками. По закінченню роботи з керівниками підприємств на засіданні було підбито підсумки роботи комісії за 2013 року.Протягом січня - грудня 2013 року проведено 14 засідань тимчасової комісії з питаньпогашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат,на якому заслухано – 99 керівників (запрошено – 102 керівника).

За результатами роботи Комісії: 6 підприємств ліквідували заборгованість із заробітної плати на загальну суму 310,9 тис.грн; в рахунок погашення заборгованості із сплати ЄСВ до Пенсійного фонду 33 підприємства виплатили 1541,9 тис.грн.

Після завершення засідання комісії у відділенні НСПП в Херсонській області було проведену оперативну нараду.