«У 2014 році ми зобов’язані не допустити зниження соціальних стандартів та послідовно реалізовувати політику соціальної справедливості», - звернув увагу голова облдержадміністрації Микола Костяк під час обласної розширеної селекторної наради. 

На переконання Миколи Костяка, у цьому році повинна продовжуватися робота з легалізації та створення нових робочих місць. «Адже це не тільки заробітна плата для наших мешканців, а ще джерело надходжень до місцевих бюджетів», - підкреслили голова облдержадміністрації.

А заступник голови облдержадміністрації Ганна Пономаренко, підсумовуючи здобутки у соціальній сфері за 2013 рік, відзначила, що впровадження нових підходів у вирішенні актуальних питань соціального захисту громадян дозволило збільшити чисельність зайнятого населення області та зменшити рівень безробіття. 

«Важливо, що роботу отримали й мешканці сільських населених пунктів, адже їх зайнятість – це життя села, його майбутнє, розвиток та перспективи», - сказала заступник голови облдержадміністрації. Особлива увага, за словами Ганни Пономаренко,  приділялася і легалізації робочих місць, яких загалом було легалізовано близько 2-х тис.

Також Ганна Пономаренко вказала і на те, що важливим фактором зайнятості населення, особливо на селі, є організація громадських робіт. До такої діяльності у 2013 році було залучено близько 6-ти тисяч осіб.


інф. Херсонської облдержадміністрації