18 листопада 2013 року відбулась урочиста нарада з нагоди 15-ої річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення. У нараді взяли участь заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації –керівник апарату Михайлов В.М., представники територіальних органів центральних органів державної виконавчої влади, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Херсонської облміжпрофради, обласної профспілки працівників державних установ, трудові арбітри та посередники НСПП, працівники відділення НСПП в Херсонській області.

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації-керівник апарату Михайлов В.М. від імені обласної державної адміністрації привітав колектив відділення НСПП в Херсонській області з 15 річчям утворення Національної служби посередництва і примирення та побажав продовжувати роботу щодо сприяння утвердження правових відносин між найманими працівниками й роботодавцями, піднесенню економіки, забезпечення суспільного миру та злагоди.

Начальник відділення Бойко В.В. наголосила, що упродовж 15 років діяльності НСПП сприяла вирішенню 1902 колективних трудових спорів та 4696 вимог, висунутих найманими працівниками, профспілками у колективних трудових спорах з питань, визначених статтею 2 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)". За сприяння НСПП при взаємодії з усіма зацікавленими органами та організаціями у ході проведення примирних процедур було вирішено та знято з реєстрації 1801 колективний трудовий спір, або 94,7% від їх загальної кількості та задоволено 4449 вимог найманих працівників, або 94,7% від її загальної кількості.

Також Бойко В.В. підкреслила, що  одним із напрямків діяльності НСПП є здійснення заходів із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Упродовж 2001-2012 років та січня-жовтня 2013 року з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та стабілізації стану соціально-трудових відносин (далі - СТВ) здійснювались заходи щодо усунення 9094 чинників, які призвели до загострення стану СТВ (далі - чинники) у 6990 випадках ускладнення стану СТВ (далі - випадки).За вказаний період за сприяння НСПП у 6341 випадку усунено 8101 чинник ускладнень стану СТВ між найманими працівниками та роботодавцями.

Заступник начальника відділення Мирошниченко В.Ю. підвів підсумки діяльності Відділення з часу його функціонування й зупинився на основних заходах, що вживаються Відділенням з метою стабілізації стану соціально-трудових відносин у регіоні.

На урочистостях працівникам відділення НСПП та трудовим арбітрам були вручені відзнаки Національної служби посередництва і примирення, Херсонської облміжпрофради, обласної організації профспілок працівників державних установ.

По завершенню наради начальник відділення висловила вдячність місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, об’єднанням та організаціям профспілок і роботодавців за плідну взаємодію в питаннях сприяння вирішенню колективних трудових спорів, запобігання їх виникненню, поліпшення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях.