22 жовтня  2013 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Херсонській області під головуванням заступника голови Херсонської облдержадміністрації Пономаренко Г.О.,  на якому в якості члена комісії була присутня начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Про дотримання трудового законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам ХДЗ „Палада” та забезпечення виконання затвердженого графіка з погашення боргів.

2. Про дотримання трудового законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам управління капітального будівництва обласної державної адміністрації та вжиті заходи стосовно унеможливлення виникнення заборгованості у майбутньому.

3. Про організацію роботи щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Голопристанського району Херсонської області.

4. Про виконання рішення засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області (протокол № 5 від 27 червня 2013 року) за результатами перевірки ДП „Брилівський елеватор ДАК „Хліб України”, що була проведена у серпні поточного року.

З розглянутих на засіданні комісії підприємств чотири підприємства знаходяться на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), на одному підприємстві зареєстровані колективні трудові спори (конфлікти).

На комісії були заслухані керівники: Головного управління праці та соціального захисту населення  обласної державної адміністрації, Департаменту агропромислового розвитку, відділення Фонду держаного майна України в області, територіальної державної інспекції з питань праці у Херсонській області, підприємств, установ, організацій, питання по яким виносилися на розгляд комісії.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата. Бойко В.В. наголосила, що Національна служба посередництва і примирення, в межах повноважень, здійснює прогнозування змін соціально-трудових відносин, виникнення колективно-трудових спорів (конфліктів) з метою моделювання майбутньої ситуації і виявлення можливих ускладнень соціально-трудових відносин для вироблення пропозицій та рекомендацій для сторін соціального діалогу. Підкреслила, що головним чинником підвищення соціальної напруги у трудових колективах залишається заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам.

Комісією було вирішено:

 

1. Голопристанській районній державній адміністрації провести спільні наради з органами місцевого самоврядування стосовно вжиття невідкладних заходів для унеможливлення виникнення боргів із виплати заробітної плати працівникам місцевих комунальних підприємств, передбачивши у тому числі:

встановити жорсткий контроль за своєчасним перерахуванням фінансування на оплату праці працівникам комунальних підприємств;

у разі допущення заборгованості, вирішувати питання щодо розірвання контрактів з директорами або начальниками комунальних підприємств- боржників та проводити термінову заміну керівництва суб’єкта господарювання.

1.Рекомендувати керівництву ХДЗ «Палада» постійно інформувати управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації стосовно стану виплати заборгованості із заробітної плати та розроблених додаткових заходах щодо ліквідації боргів.

3. Територіальної державної інспекції з питань праці в області контролювати виконання наданих приписів за результатами перевірки ДП „Брилівський елеватор ДАК „Хліб України” та ХДЗ „Палада” до повного усунення порушень.

4. Міськвиконкомам, районним державним адміністраціям, структурним підрозділам облдержадміністрації, до галузевої ознаки яких відносяться підприємства-боржники відповідних видів економічної діяльності, у разі виникнення боргів із заробітної плати або нарощування заборгованості негайно направляти інформацію стосовно таких суб’єктів господарювання до правоохоронних органів.

За результатами роботи комісії з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на ДП „Брилівський елеватор ДАК „Хліб України”  взято на облік згідно з наказом начальника відділення НСПП в Херсонській області від 23.10.2013 р. №45.