10 вересня 2013 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Херсонській області під головуванням заступника голови Херсонської облдержадміністрації Пономаренко Г.О.,  на якому в якості члена комісії була присутня начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

До порядку денного засідання було включено такі питання:

   1. Про дотримання затверджених графіків погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах промислової галузі економіки області.

2. Про дотримання трудового законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам державного вищого навчального закладу „Херсонський державний аграрний університет”.

3. Про дотримання трудового законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам ПАТ „Таврійська будівельна компанія”.

4. Звіт генерального директора ВАТ „Завод карданних валів” по результатах вирішення питання стосовно отримання фінансування в рамках банківської кредитної лінії та про інші заплановані й проведені додаткові заходи щодо погашення боргів із заробітної плати працівникам підприємства відповідно до рішення тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій іа інших соціальних виплат в області від 27 червня 2013 року № 5.

5 Про невиконання затверджених графіків погашення заборгованості із заробітної плати, незабезпечення повної ліквідації боргів на комунальних підприємствах міста Херсона та застосовані заходи впливу, в тому числі притягнення до відповідальності посадових осіб органів місцевого самоврядування і керівників вказаних підприємств-боржників.

З розглянутих на засіданні комісії підприємств шість підприємств знаходяться на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), на одному підприємстві зареєстровані колективні трудові спори (конфлікти).

На комісії були заслухані керівники: Головного управління праці та соціального захисту населення  обласної державної адміністрації, Департаменту агропромислового розвитку, відділення Фонду держаного майна України в області, територіальної державної інспекції з питань праці у Херсонській області, підприємств, установ, організацій, питання по яким виносилися на розгляд комісії.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата. Бойко В.В. повідомила членів комісії та присутніх, що Національна служба посередництва і примирення, в межах повноважень, здійснює прогнозування змін соціально-трудових відносин, виникнення колективно-трудових спорів (конфліктів) з метою моделювання майбутньої ситуації і виявлення можливих ускладнень соціально-трудових відносин для вироблення пропозицій та рекомендацій для сторін соціального діалогу. Наголосила, що головним чинником підвищення соціальної напруги у трудових колективах залишається заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам.

За результатами роботи комісії було надано доручення начальнику управління промисловості та розвитку інфраструктури Херсонської облдержадміністраціі провести з керівниками найбільших підприємств-боржників нараду, на якій проаналізувати причини невиконання графіків погашення та розробити додаткові заходи щодо нормалізації фінансового стану суб’єктів господарювання.

          Територіальній державній інспекції з питань праці в області провести перевірку державного вищого навчальною закладу «Херсонський державний аграрний універстет» щодо додержання законодавства про працю. За результатами вжити всіх заходів державного впливу, передбачених чинним законодавством.

          Херсонському міськвиконкому запропоновано:

1. Вжити невідкладних заходів для повного погашення заборгованості із заробітної плати працівникам комунальних підприємств міста Херсона  до 01 листопада 2013 року та унеможливлення виникнення боргів цих підприємств у майбутньому.

         2. Встановити жорсткий контроль за своєчасним перерахуванням фінансування на оплату праці працівникам комунальних підприємств обласного центру.

         3. У разі нарощування заборгованості вирішувати питання щодо розірвання контрактів з директорами або начальниками комунальних підприємств-боржників та проводити термінову заміну керівництва суб’єкта господарювання.

 Міськвиконкомам, районним державним адміністраціям, структурним підрозділам облдержадміністрації, до галузевої ознаки яких відносяться підприємства-боржники відповідних видів економічної діяльності проводити постійний контроль щодо виконання затверджених графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій області. У разі невиконання затверджених графіків погашення боргів із заробітної плати та нарощування заборгованості направляти інформацію до правоохоронних органів.