21 серпня 2013 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Суворовському районі м. Херсона, на якому в якості члена комісії був присутній заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області В.Ю. Мирошниченко.

На засідання  комісії було запрошено керівників 7 підприємств, на яких станом на 01.08.2013 р. допущено виникнення заборгованості з платежів до ПФУ на загальну суму 1,9 тис грн. та на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: ОСББ «49ГХД-35», ПФ «ВЕЛ», ПВЕП «Аверс», ТОВ Торгівельна фірма «Тімекс», ФОП Залєснова М.В., ПФ «Іфа», МПП «Світлофор», які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

На засіданні Комісії виступили представники управління Пенсійного фонду України в м. Херсоні, управління праці та соціального захисту населення, податкової інспекції, начальник відділення Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Херсоні, депутати Суворовської районної  у м. Херсоні ради.

Заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області В.Ю. Мирошниченко поінформував присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних.