Як повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Князева на обласній селекторній нараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Єгор Устинов, протягом 2013 року відмічається стійка позитивна  динаміка скорочення боргів із виплати заробітної плати в Херсонській області.

За оперативними даними протягом січня–липня поточного року заборгованість зменшилася  на 4 млн 757 тис. грн, або на 27,4%. Найкращі показники виявилися у 2 дочірніх структур державних підприємств, які з 1 січня 2013 року зменшили відповідний показник на 755 тис. грн, що склало 60,2% від загальної суми боргу та на комунальних підприємствах - на 981 тис. грн, або на 61,6%.Окрім того, на 126 тис. грн скоротилася заборгованість працівникам 6 державних підприємств. Борги ж працівникам бюджетних установ взагалі відсутні.

Підприємства інших форм за 7 місяців віддали робітникам 3 млн 650 тис. грн, зменшивши рівень боргу на 32,6%.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати у м. Нова Каховка та 7 районах області: Верхньорогачицькому, Високопільському, Горностаївському, Іванівському, Каховському, Скадовському та Чаплинському.

За результатами селекторної наради перший заступник голови обласної державної адміністрації Єгор Устинов  доручив усім керівникам, у віданні яких за територіальною та галузевою ознакою знаходяться підприємства-боржники, забезпечити ефективну координацію роботи по виконанню невідкладних заходів щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати в області.


Інф. Херсонської ОДА