За інформацією Головного управління юстиції у Херсонській області, наданою під час обласної селекторної наради, яка пройшла під керівництвом голови облдержадміністрації Миколи Костяка впродовж поточного року відмічається позитивна динаміка щодо скорочення заборгованості із виплати заробітної плати в області на підприємствах — банкрутах. 

Так, відповідно до даних обов’язкової звітності, які надаються арбітражними керуючими до Головного управління юстиції у Херсонській області, станом на 01 січня 2013 року в області обліковувалося 27 підприємств — банкрутів, які мали заборгованість по заробітній платі у розмірі 14 млн 135 тис. грн, на 12 серпня 2013 року їх кількість зменшилась до 22, та заборгованість  по заробітній платі складає  4 млн 300 тис. грн.

Разом з тим, з метою вжиття дієвих заходів по зменшенню заборгованості із виплати заробітної платі Головним управлінням юстиції у Херсонській області направлено до керівних органів кредиторів у справах про банкрутство, а саме:  до Головного управління Міндоходів України у Херсонській області, Пенсійного фонду України у Херсонській області звернення щодо проведення аналізу стану процедури банкрутства, пошуку шляхів скорочення термінів процедури банкрутства на підприємствах-боржниках та в разі виявлення фактів порушення термінів процедури банкрутства,  ініціювання питання про здійснення контролю за діяльністю арбітражних керуючих.


Інф Херсонської ОДА