25 червня  2013 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Дніпровському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання  комісії було запрошено керівників  підприємств, на яких допущено виникнення заборгованості із заробітної плати та заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств ДП «Таврія – транспорт», ДП « Виробничий південний біотехнологічний центр», ТОВ        «Прозерпіна», ПП «Коло-плюс 2», ПП «КПКФ «Золотое руно», ФОП Казачкова М.О. які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Бойко В.В. наголосила, що Національна служба посередництва і примирення, в межах повноважень, здійснює прогнозування змін соціально-трудових відносин, виникнення колективно-трудових спорів (конфліктів) з метою моделювання майбутньої ситуації і виявлення можливих ускладнень соціально-трудових відносин для вироблення пропозицій та рекомендацій для сторін соціального діалогу. Підкреслила, що головним чинником підвищення соціальної напруги у трудових колективах залишається заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам.

За результатами роботи комісії вирішено прийняти до відома інформацію керівників підприємств. Встановити контроль за виконанням наданих зобов’язань керівниками підприємств. Проводити постійний контроль за станом погашення заборгованості по підприємствам  ДП « Таврія – транспорт», ДП « Виробничий південний біотехнологічний центр». Рекомендувати керівникам підприємств сприяти повній зайнятості працівникам.