30 травня 2013 року відбулося засідання  Експертної групи шведсько-українського проекту «Вирішення трудових спорів в Україні» за участі Голови НСПП О.Я. Окіса, керівника групи експертів, незалежного експерта Н.І. Зарько, начальника відділу аналітично-інформаційної роботи та прогнозування НСПП Н.А. Андріанової, начальника відділу правового забезпечення НСПП Л.В. Прудиус, менеджера шведсько-українського проекту «Вирішення трудових спорів в Україні» М. Ткаченко, та представників соціального діалогу – Федерації профспілок України та Федерації роботодавців України.

На засіданні керівник експертної групи Н.І. Зарько поінформувала присутніх про проведену роботу Експертної групи за період з 17 квітня поточного року.

Відбулось обговорення коментарів шведських експертів до Основних рис нової моделі, представлених на відкритому засіданні Експертної групи 17 квітня 2013 року, зокрема рекомендації щодо: моменту виникнення трудового спору про права і про інтереси; часових рамок позасудових процедур; реєстрації спорів про права; дворівневої системи переговорів тощо.

На засіданні група експертів розглянула основні моменти, представлені в проекті Нової моделі вирішення трудових спорів в Україні, та надала свої рекомендації.

Також, Експертною групою було вирішено, що наступне засідання українських і шведських експертів відбудеться 17 червня 2013 року.


Відділ аналітично-інформаційної роботи та прогнозування НСПП