24 квітня 2013 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Херсонській області під головуванням голови Херсонської облдержадміністрації Костяка М.М., на якому в якості члена комісії була присутня начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

До порядку денного засідання були включено питання про дотримання трудового законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств:

-   КП „Дніпровський-ХБК”,

-    ХДЗ „Палада”,

-   МКП „Херсонелектротранс”,

  ТОВ „Таврійська будівельна компанія”;

-   ПАТ „Каховський експериментально-механічний завод”

-   ;ДП „Новотроїцький елеватор”.

Із розглянутих на засіданні комісії підприємств одне підприємство знаходиться на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

За результатами роботи комісії було надано доручення керівництву ХДЗ "Палада", МКП „Херсонелектротранс”, ТОВ „Таврійська будівельна компанія”, ПАТ „Каховський експериментально-механічний завод”, ДІЇ „Новотроїцький елеватор” розробити план заходів щодо ліквідації боргів.

Також головою Херсонської обласної державної адміністрації доручено Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації повторно звернутися до Міністерства аграрної політики та продовольства України стосовно погашення Аграрним фондом України боргів за надані йому послуги ДП „Новотроїцький елеватор”.

Херсонському та Каховському міськвиконкому, Новотроїцькій районній державній адміністрації доручено проводити постійний контроль виконання графіків погашення боргів із заробітної плати на ХДЗ "Палада", МКП „Херсонелектротранс”. ТОВ „Таврійська будівельна компанія”, ПАТ „Каховський експериментально-механічний завод”, ДП „Новотроїцький елеватор”.

За результатами роботи комісії з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на ХДЗ «Палада» взято на облік згідно з наказом начальника відділення НСПП в Херсонській області від 24.01.2013 р. №24.