16 січня 2013 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Суворовському районі м. Херсона під головуванням заступника голови районної у м. Херсоні ради Задніпряного А.В. Рішенням виконавчого комітету Суворовської районної у м. Херсоні ради від 11 січня 2013 року №2 до складу комісії включено начальника відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання  комісії було запрошено керівників 6 підприємств, на яких станом на 01.01.2013 р. допущено виникнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 524,0 тис. грн., платежах до ПФУ на загальну суму 1028,2 тис грн. та керівників 3 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірах, менших мінімальних.

Комісією було заслухано керівників підприємств: КП «Дніпровський ХБК», КП «Херсонська енергосервісна компанія», ТОВ «Глобальна зелена енергія», ПП «Баварія-Юг», ПАТ «ПБФ» «Херсонбуд», ЛОК «Маяк» ПАТ «Херсонбуд», ПАТ «Херсонській електромашинобудівний завод», ТОВ «Маркетингово-аналітична компанія «Монополія», ПП «АльянсХерсонбуд», які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

На засіданні комісії виступили представники управління Пенсійного фонду України в м. Херсоні, управління праці та соціального захисту населення, депутати Суворовської районної у м. Херсоні ради, які внесли пропозиції щодо вирішення вищезазначених проблемних питань.

Із відзначених на засіданні тимчасової комісії підприємств ПП «Баварія-Юг» знаходиться на контролі відділення з метою запобігання  виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних.

За результатами роботи комісії з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на ТОВ «Глобальна зелена енергія» взято на облік згідно з наказом начальника відділення НСПП в Херсонській області від 17.01.2013 р. №2.