14 січня 2013 року відбулися засідання примирних комісій по розгляду колективних трудових спорів між найманими працівниками інструментального, ремонтного, пресового та складальних цехів 03, 07 ТОВ «Авто-Електромаш» та ТОВ «Авто-Електромаш».

Колективні трудові спори зареєстровані розпорядженнями Національної служби посередництва і примирення від 19 грудня 2012 року № 231-р та 232-р 233-р, 234-р з 18 грудня 2012 року з вимогою працівників:

- Виплатити заборгованість по заробітній платі до 18 грудня 2012 року.

Крім членів примирних комісій у засіданнях взяла участь начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області Бойко В.В., заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області Мирошниченко В.Ю., представники управління промисловості та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, юридичного відділу апарату Херсонської обласної державної адміністрації.

У своєму виступі представники трудового колективу звернули увагу на виконання підприємством домовленостей, досягнутих на засіданнях примирних комісій 25-26 грудня 2012 року щодо погашення заборгованості із заробітної плати за жовтень 2012 року.

Директор ТОВ «Авто-Електромаш» Коровін С.В. повідомив про вжиття адміністрацією підприємства всіх можливих заходів щодо вирішення питання та запевнив про можливість підприємства виплати наступної частини заборгованості до 28 січня 2013 року

Після обговорення примирними комісіями прийняті рішення щодо погодження дати наступної виплати коштів та призначення наступних засідань на 29 січня 2013 року.