25-26 грудня 2012 року відбулися засідання примирних комісій по розгляду колективних трудових спорів між найманими працівниками інструментального, ремонтного, пресового, складальних цехів 03, 07 ТОВ «Авто-Електромаш» та ТОВ «Авто-Електромаш».

Колективні трудові спори зареєстровані розпорядженнями Національної служби посередництва і примирення від 19 грудня 2012 року №231-р, 232-р, 233-р, 234-р з 18 грудня 2012 року з вимогою працівників:

- Виплатити заборгованість по заробітній платі до 18 грудня 2012 року.

Крім членів примирних комісій у засіданнях взяла участь начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області Бойко В.В., заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області Мирошниченко В.Ю., представники управління промисловості та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, юридичного відділу апарату Херсонської обласної державної адміністрації.

У своєму виступі представники трудового колективу звернули увагу на необхідність негайного виконання вимоги працівників.

Директор ТОВ «Авто-Електромаш» Коровін С.В. повідомив про вжиття  підприємством всіх можливих заходів щодо вирішення питання, надав для розгляду графік погашення заборгованості із заробітної плати яким передбачається виплатити значну частину заборгованості до 28 грудня 2012 року та просив його погодити.

Після обговорення графіку примирними комісіями прийняті рішення щодо його погодження та призначено наступні засідання на 14 січня 2013 року.