Яндекс.Метрика


  

Проведена узгоджувальна зустріч з представниками публічного акціонерного товариства «Херсонрибгосп»

З метою врегулювання конфліктної ситуації у ПАТ «Херсонрибгосп», що виникла у зв'язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам, 11 жовтня начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко провела узгоджувальну зустріч з представниками підприємства.

В. Бойко поінформувала, що конфліктна ситуація перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). Станом на 01.09.2021 сума заборгованість із виплати заробітної плати складала 132,6 тис грн., але, завдяки вжитим заходам щодо її погашення, зменшилась і станом на 11.10.2021 склала 52,0 тис грн.

Начальник Відділення надала консультації та роз'яснення щодо врегулювання конфліктної ситуації в межах правового поля, наголосивши на перевагах переговорного процесу при вирішенні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ).

Керівництву підприємства рекомендовано дотримуватись графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також вживати дієвих заходів задля недопущення ускладнення стану СТВ.

Проведена узгоджувальна зустріч з представниками КНП «Генічеська центральна районна лікарня»

З метою врегулювання конфліктної ситуації на КНП «Генічеська центральна районна лікарня», що виникла у зв'язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам, 22.09.2021 відбулася дистанційна узгоджувальна зустріч керівника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) з представниками підприємства.

Детальніше...

Проведена узгоджувальна зустріч з представниками комунального некомерційного підприємства «Новотроїцька центральна районна лікарня»

09 вересня відбулась дистанційна узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з директором комунального некомерційного підприємства  «Новотроїцька центральна районна лікарня»  О. Голотою та головою первинної профспілкової організації підприємства О. Шевченко.

Детальніше...

Відбулася узгоджувальна зустріч з керівництвом АТ «Гідросталь»

19 серпня 2021 року на підставі інформації Департаменту соціального розвитку Херсонської обласної державної адміністрації з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) відділенням НСПП в Херсонській області (Відділення) взято на облік конфліктну ситуацію в акціонерному товаристві «Гідросталь».

20 сепня 2021 року відбулась дистанційна узгоджувальна зустріч начальника Відділення В. Бойко з директором товариства С. Ковальовим, на якій обговорювалося питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у розмірі 106,2 тис.грн.

Детальніше...

Проведена узгоджувальна зустріч з представниками КНП «Новотроїцька центральна районна лікарня»

З липня 2021 року відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) сприяє врегулюванню конфліктної ситуації у КНП «Новотроїцька центральна районна лікарня», яка виникла через наявність заборгованості із виплати заробітної плати.

03 серпня відбулась дистанційна узгоджувальна зустріч начальника Відділення В. Бойко з представниками найманих працівників та адміністрацією підприємства, під час якої обговорено перспективи врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ) щодо невиконання вимог законодавства про працю в частині оплати праці.

Детальніше...

жовтня 2021
ПВСЧПСН
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031