04 травня 2012 року у приміщенні обласної державної адміністрації відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області, в якому взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На порядку денному були наступні питання:

1. Про роботу тимчасової комісії з питань погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат м. Херсона.

          2. Про забезпечення виконання у містах Нова Каховка та Каховка, Генічеському, Цюрупинському і Скадовському районах завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації від 01 серпня 2011 року № 492, від 25 листопада 2011 року № 728 та від 23 березня 2012 року № 214, щодо погашення заборгованості із заробітної плати.

          3. Про додержання  керівником МКП «Херсонелектротранс» трудового законодавства в частині виплати заробітної плати працівникам цього підприємства.

          4. Про стан погашення боргів на підприємствах-банкрутах із виплати заробітної плати, страхових внесків до соціальних фондів, пенсійного     фонду України, а саме: ВАТ «Херсонській бавовняний комбінат»,                           ВАТ «Херсонські комбайни», ТОВ «Гранд Метрополія», ЗАТ «Красень»,                                 ТОВ «Херсонкабельторг», ДП»Таврія транспорт», ДП «Хлібна база № 75», ДАК «Хліб України», Бериславський сирзавод, Генічеський виноробний завод, ТОВ «Стоматологія», ПП «Таврія».

Обговорюючи стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах та беручи до уваги присутність на засіданні голів відповідних тимчасових комісій міст та районів області начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. звернула увагу на підприємства стан соціально-трудових відносин яких перебуває на обліку відділення, зокрема: КП радгосп-завод «Янтарний», КП «Світоч», КП «Таврійський», КП «Житловик Свєтлово», КП «НК Екосервіс»,  КП «Основа», МКП «Очисні споруди», МКП «Херсонелектротранс», тощо.

За результатами обговорення прийнято рішення провести зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області з трудовим колективом та керівництвом вказаного підприємства.

Після розгляду передбачених у порядку денному питань, керівництвом обласної державної адміністрації поставлено низку оперативних завдань.