З метою врегулювання конфліктної ситуації у ПАТ «Херсонрибгосп», що виникла у зв'язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам, 11 жовтня начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко провела узгоджувальну зустріч з представниками підприємства.

В. Бойко поінформувала, що конфліктна ситуація перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). Станом на 01.09.2021 сума заборгованість із виплати заробітної плати складала 132,6 тис грн., але, завдяки вжитим заходам щодо її погашення, зменшилась і станом на 11.10.2021 склала 52,0 тис грн.

Начальник Відділення надала консультації та роз'яснення щодо врегулювання конфліктної ситуації в межах правового поля, наголосивши на перевагах переговорного процесу при вирішенні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ).

Керівництву підприємства рекомендовано дотримуватись графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також вживати дієвих заходів задля недопущення ускладнення стану СТВ.