З метою врегулювання конфліктної ситуації на КНП «Генічеська центральна районна лікарня», що виникла у зв'язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам, 22.09.2021 відбулася дистанційна узгоджувальна зустріч керівника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) з представниками підприємства.

В. Бойко поінформувала, що конфліктна ситуація знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). Станом на 01.09.2021 заборгованість із виплати заробітної плати складала 3676,4 тис грн. Сума боргу найманим працівникам значно зменшилась та станом на 22.09.2021 склала 112,3 тис грн.

Начальник Відділення надала відповідні консультації та роз'яснення щодо практичного застосування положень Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та наголосила на перевагах переговорного процесу при вирішенні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ).

Керівництву підприємства рекомендовано дотримуватись графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також вживати дієвих заходів задля недопущення ускладнення стану СТВ.