09 вересня відбулась дистанційна узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з директором комунального некомерційного підприємства  «Новотроїцька центральна районна лікарня»  О. Голотою та головою первинної профспілкової організації підприємства О. Шевченко.

В. Бойко поінформувала, що конфліктна ситуація у КНП «Новотроїцька центральна районна лікарня» перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) через заборгованість із виплати заробітної плати перед 202 працівниками, сума якої станом на 01.07.2021 складала 218,6 тис грн.

О. Голота зазначила, що станом на 09.09.2021 заборгованість із виплати заробітної плати погашена у повному обсязі. Керівництвом вживаються усі необхідні заходи для забезпечення своєчасності виплати поточної заробітної плати працівникам закладу.

За результатом узгоджувальної зустрічі конфліктну ситуацію у КНП «Новотроїцька центральна районна лікарня» знято з обліку Відділення, як врегульовану.