19 серпня 2021 року на підставі інформації Департаменту соціального розвитку Херсонської обласної державної адміністрації з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) відділенням НСПП в Херсонській області (Відділення) взято на облік конфліктну ситуацію в акціонерному товаристві «Гідросталь».

20 сепня 2021 року відбулась дистанційна узгоджувальна зустріч начальника Відділення В. Бойко з директором товариства С. Ковальовим, на якій обговорювалося питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у розмірі 106,2 тис.грн.

Директор АТ «Гідросталь» повідомив, що заборгованість із заробітної плати 17 найманим працівникам виникла у зв'язку з несвоєчасним розрахунком замовника за вироблене гідромеханічне обладнання.  Керівництвом вживаються усі необхідні заходи для забезпечення термінового погашення заборгованості із заробітної плати.

Начальник Відділення надала необхідні консультації стосовно вирішення розбіжностей між найманими працівниками та роботодавцем шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та наголосила на необхідності додержання вимог законодавства про оплату праці