12 липня 2021 року фахівцями відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) проведена нарада із представниками підприємств та організацій, на яких у 2020 році та січні–червні 2021 року Відділення сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)).

На зазначений захід були запрошені представники: Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Херсонської області, комунального закладу «Центр позашкільної освіти Голопристанської районної ради Херсонської області», Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи м. Гола Пристань Скадовського району Херсонської області, ФОП Грошев А.В., ФОП Теліш Р.Ф., ФОП Стецюк Т.С., ФОП Дев’ятих А.С., ФОП Голеня С.І.

На початку наради в.о. начальника Відділення В. Мирошниченко подякував присутнім за співпрацю та повідомив, що у 2020 році Відділення сприяло вирішенню 19 КТС(К), у яких взяли участь 91 найманий працівник. У січні – червні 2021 року - 10 КТС(К) учасниками яких стали 64 наймані працівники.

За 2020 рік Відділенням проведено 59 узгоджувальних зустрічей та 33 засідання примирних комісій, протягом січня – червня 2021 року - 24 узгоджувальні зустрічі та 20 засідань примирних комісій, спрямованих на вирішення КТС(К).

Фахівці Відділення приймали участь у засіданнях примирних органів, оформленні угод, протоколів та рішень з вирішення зареєстрованих КТС(К), здійснювали всебічний правовий супровід.

Досягнення позитивних результатів у вирішенні КТС(К) можливе лише завдяки налагодженню плідної взаємодії із сторонами соціально-трудових відносин.

В свою чергу Л. Бацан, представник найманих працівників ФОП Голеня С.І., подякував фахівцям Відділення за проведену роботу та зазначив, що така співпраця оцінується дуже високо.

Учасники наради дійшли згоди щодо необхідності постійного проведення фахівцями Відділення нарад та семінарів із питань трудового законодавства для найманих працівників.