17 червня у Херсонській облдержадміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко. На засіданні розглянуто питання дотримання трудового законодавства, причини виникнення та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати найманим працівникам окремих підприємств.

Так, станом на 17.06.2021 сума заборгованості із виплати заробітної плати на КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» склала 1094,1 тис грн, у ПрАТ «Будівельна компанія «Будмеханізація» – 191,8 тис грн, у ТОВ «Таврія проект інжиніринг компані» –157,3 тис грн.

За результатами засідання тимчасової комісії прийнято рішення щодо розробки графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати та забезпечення їх виконання на зазначених підприємствах.

В. Бойко зазначила, що фахівцями Відділення вживаються відповідні заходи щодо врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин у рамках правового поля та наголосила на важливості подальшої співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, профспілок та роботодавців з метою найшвидшого погашення зарплатних боргів на підприємствах Херсонської області.