27 травня відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з представниками найманих працівників та адміністрації ТОВ «Екобіотек – Україна», а саме: директором підприємства В. Найдишак та головою первинної профспілкової організації підприємства Т. Чабан.

Під час зустрічі обговорено вжиті заходи щодо врегулювання конфліктної ситуації на підприємстві.

В. Бойко поінформувала, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) конфліктна ситуація на підприємстві перебуває на обліку Відділення.

В. Найдишак зазначив, що заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам поступово зменшується та станом на 27.05.2021 року склала 184,8 тис грн. Керівництвом вживаються всі необхідні заходи для забезпечення своєчасності виплати поточної заробітної плати працівникам підприємства.

Начальник Відділення В. Бойко надала необхідні консультації та роз’яснення щодо вирішення розбіжностей між найманими працівниками та роботодавцем шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», а також наголосила на перевагах переговорного процесу при вирішенні конфліктної ситуації.

Керівництву підприємства рекомендовано дотримуватись графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також вживати дієвих заходів задля недопущення ускладнення стану СТВ.