За ініціативи начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко 12 травня у відбулась дистанційна нарада працівників Відділення з представниками Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (Управління), на якій обговорювались питання, зокрема щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Каховки.

У нараді взяли участь начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко, начальник Управління А. Скрипніченко і начальник відділу праці Управління І. Дорохіна.

А. Скрипніченко поінформував, що стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях міста стабільний. Подолання проблем заборгованості постійно розглядається на нарадах та засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

І. Дорохіна повідомила, що питання забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах перебуває на постійному контролі. Сума заборгованості із виплати заробітної плати існує на ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» – 29,7 млн грн, ТОВ «Аграрна промислова компанія «Дом-Агро» – 1,4 млн грн.

В. Бойко зазначила, що Відділення приділяє особливу увагу питанням врегулювання конфліктних ситуацій та стабілізації стану соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах Херсонської області.

Під час наради обговорено шляхи співпраці Відділення та Управління у 2021 році щодо сприяння поліпшенню стану СТВ у трудових колективах, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх своєчасному вирішенню, створення умов для здійснення соціального діалогу у конструктивному руслі.