Ліквідація існуючої заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам трудових колективів підприємств міста Херсона є першочерговим завданням місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування, Відділення НСПП в Херсонській області та профспілкових організацій.

10 березня 2021 року відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія) Суворовського району міста Херсона.

У засіданні Комісії взяла участь начальник відділення НСПП Херсонській області (Відділення) В. Бойко.

На засідання Комісії було запрошено керівників 2 підприємств – боржників, на яких станом на 10.03.2021 існує заборгованість із виплати заробітної плати 1384,5 тис грн: КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» - 1093,9 тис грн та КП «Херсонська енергосервісна компанія» - 290,6 тис грн, керівників 3 підприємств, на яких допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 118,1 тис грн та керівників 14 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

В. Бойко виступила зі змістовною доповіддю та наголосила на необхідності підвищення контролю та виконанні керівниками підприємств вимог законодавства про працю.

Також Комісією було заслухано керівників підприємств, які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Під час обговорень вносились пропозиції щодо плану подальших дій для виконання вимог законодавства, що сприятиме покращенню стану соціально-трудових відносин у трудових колективах.

В. Бойко зазначила, що погашення заборгованості із заробітної плати та її своєчасна виплата на економічно активних підприємствах забезпечить зняття соціальної напруги в трудових колективах й поінформувала членів комісії про заходи, які в межах повноважень вживаються Відділенням з метою вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню.