23 лютого відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з директором КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради Н. Номеровською та головою первинної профспілкової організації підприємства Н. Шкутою.

В. Бойко поінформувала, що Відділення здійснює постійний моніторинг стану СТВ у медичних закладах. Заборгованість із виплати заробітної плати перед 48 працівниками КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради станом на 01.02.2021 складала 209,4 тис грн. З метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), конфліктна ситуація на підприємстві знаходиться на обліку Відділення.

Н. Номеровська зазначила, що станом на 23.02.2021 заборгованість із виплати заробітної плати погашена у повному обсязі. Керівництвом вживаються всі необхідні заходи для забезпечення своєчасності виплати поточної заробітної плати працівникам закладу.

Начальник Відділення В. Бойко надала необхідні консультації та роз’яснення щодо вирішення розбіжностей між найманими працівниками та роботодавцем шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», а також наголосила на перевагах переговорного процесу при вирішенні конфліктної ситуації.

За результатом узгоджувальної зустрічі Відділенням знято з обліку конфліктну ситуацію на КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради.