12 січня відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з представниками найманих працівників та адміністрації КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради, а саме: директором підприємства В. Фучком та головою первинної профспілкової організації підприємства І. Чепелем.

Під час зустрічі обговорено вжиті заходи щодо врегулювання конфліктної ситуації на підприємстві.

В. Бойко поінформувала, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) конфліктна ситуація на підприємстві з червня 2020 року перебуває на обліку Відділення. Заборгованість із виплати заробітної плати перед 129 працівниками підприємства станом на 01.12.2020 складала 1423,6 тис грн.

В. Фучко зазначив, що станом на 12.01.2021 заборгованість із виплати заробітної плати погашена у повному обсязі. Керівництвом вживаються всі необхідні заходи для забезпечення своєчасності виплати поточної заробітної плати працівникам підприємства.

За результатом узгоджувальної зустрічі конфліктну ситуацію на КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради знято з обліку Відділення як врегульовану.