28 грудня відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з представниками найманих працівників та адміністрації КП «Херсонські авіалінії» Херсонської обласної ради, на якій обговорено шляхи врегулювання конфліктної ситуації на підприємстві.

На зустрічі також були присутні директор підприємства В. Кучерук та голова первинної профспілкової організації підприємства Л. Бурова.

В. Бойко поінформувала, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), конфліктна ситуація на підприємстві знаходиться на обліку Відділення з жовтня 2020 року. Заборгованість із виплати заробітної плати перед 170 працівниками підприємства станом на 01.12.2020 склала 470,0 тис грн.

В. Кучерук зазначив, що заборгованість із виплати заробітної плати станом на 28.12.2020 погашена у повному обсязі. Керівництвом вживаються всі необхідні заходи для забезпечення своєчасності виплати поточної заробітної плати працівникам підприємства.

     За результатом узгоджувальної зустрічі Відділенням знято з обліку конфліктну ситуацію на КП «Херсонські авіалінії» Херсонської обласної ради.