11 вересня 2020 року відбулася узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко та заступника начальника Відділення В. Мирошниченка з представниками ДП «Скадовський морський торговельний порт» : в.о. директора О.Литвиненком, головним бухгалтером О. Єрмолаєвим та головою первинної профспілкової організації В. Дударем.

Під час зустрічі обговорено шляхи врегулювання конфліктної ситуації, що перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

О. Литвиненко поінформував, що у зв’язку з відсутністю фінансування та замовлень підприємство одержує кошти лише за надання в оренду основних фондів.

О. Єрмолаєнком зазначено, що станом на 01.08.2020 р. заборгованість із виплати заробітної плати складала 856,1 тис. грн. У серпні найманим працівниками виплачено 70,7 тис грн.

В. Бойко надала представникам підприємства консультації та роз'яснення щодо практичного застосування положень Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», а також наголосила на перевагах переговорного процесу при вирішенні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ).

Керівництву підприємства рекомендовано дотримуватись графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також вживати дієві заходи задля недопущення подальшого ускладнення стану СТВ.