06 серпня відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) з представниками найманих працівників та адміністрації КНП «Херсонська міська психоневрологічна поліклініка», на якій обговорено шляхи врегулювання конфліктної ситуації на підприємстві.

На узгоджувальній зустрічі були присутні головний лікар підприємства О. Логачов, голова первинної профспілкової організації підприємства Л. Литвиненко та начальник Відділення В. Бойко

В. Бойко поінформувала, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), конфліктна ситуація на підприємстві знаходиться на обліку Відділення з червня 2020 року. Заборгованість із виплати заробітної плати перед 41 працівником підприємства станом на 31.07.2020 склала 280,8 тис. грн.

О. Логачов зазначив, що завдяки спільним діям працівників підприємства та Відділення заборгованість із виплати заробітної плати станом на 06.08.2020 погашена у повному обсязі. Керівництвом вживаються всі необхідні заходи для забезпечення своєчасності виплати поточної заробітної плати працівникам підприємства.

За результатом узгоджувальної зустрічі Відділенням знято з обліку конфліктну ситуацію на КНП «Херсонська міська психоневрологічна поліклініка».