09 липня 2020 року фахівцями відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) проведена нарада із представниками підприємств та організацій, на яких у 2019 році та січні–червні 2020 року Відділення сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)).

На зазначений захід були запрошені представники ТОВ «Авто-Електромаш», ФОП Грошев А.В., ФОП Теліш Р.Ф., ФОП Стецюк Т.С., ФОП Дев’ятих А.С.

На початку наради в.о. начальника Відділення В. Мирошниченко подякував присутнім за співпрацю та зазначив, що 2019 році Відділення сприяло вирішенню 20 КТС(К), у яких взяли участь 212 найманих працівників трьох підприємств. У січні – червні 2020 року - 12 КТС(К) учасниками яких стали 53 найманих працівники чотирьох підприємств області.

За 2019 рік Відділенням проведено 144 узгоджувальні зустрічі та 48 засідань примирних комісій, протягом січня – червня 2020 року - 31 узгоджувальну зустріч та 18 засідань примирних комісій, спрямованих на вирішення КТС(К).

Фахівці Відділення приймали участь у засіданнях примирних органів, оформленні угод, протоколів і рішень з вирішення зареєстрованих КТС(К), здійснювали всебічний правовий супровід.

Досягнення позитивних результатів у вирішенні КТС(К) можливе лише завдяки налагодженню плідної взаємодії із сторонами соціально-трудових відносин.

В свою чергу, представник ТОВ «Авто-Електомаш» М. Логвиновський подякував фахівцям Відділення за проведену на підприємстві роботу та зауважив, що керівництвом така співпраця оцінується дуже високо.

Звернув увагу, що КТС(К) на «Авто-Електомаш» реєструвалися Національною службою посередництва і примирення у 2012-2014, 2016-2017 роках та у 2019 році, що завжди дозволяло стабілізувати ситуацію на підприємстві та досягти продуктивного діалогу між керівництвом і найманими працівниками.

Підсумовуючи нараду, присутніми було зауважено на необхідності проведення фахівцями Відділення нарад та семінарів із питань трудового законодавства для найманих працівників найближчим часом.