З метою врегулювання конфліктної ситуації у КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради, що виникла у зв'язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам, 18.06.2020 відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) з представниками підприємства.

На узгоджувальній зустрічі були присутні директор підприємства В. Фучко, голова первинної профспілкової організації І. Чепель, головний бухгалтер В. Хмілєвська, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

В. Бойко поінформувала, що з 04.06.2020 конфліктна ситуація знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К)). Станом на 04.06.2020 заборгованість із виплати заробітної плати перед 145 найманими працівниками складала 693,7 тис. грн. Завдяки спільним діям фахівців Відділення та керівництва підприємства сума боргу значно зменшилась та станом на 18.06.2020 склала 250,0 тис. грн.

Начальник Відділення надала відповідні консультації та роз'яснення щодо практичного застосування положень Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та наголосила на перевагах переговорного процесу при вирішенні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ).

Керівництву підприємства рекомендовано дотримуватись графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також вживати дієвих заходів задля недопущення ускладнення стану СТВ.