13 квітня 2020 року відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з начальником управління забезпечення діяльності керівництва Херсонської облдержадміністрації Н. Волошиною. На зустрічі обговорювався стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області, на яких існує заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам.

Н. Волошина зазначила, що вжиття заходів стосовно погашення заборгованості із виплати заробітної плати в межах повноважень, передбачених чинним законодавством, є спільним завданням обласної державної адміністрації та Відділення. За офіційними даними  на 01.04.2020 р. заборгованість існує на 34 підприємствах Херсонщини.

В. Бойко підкреслила, що заборгованість із заробітної плати, яка на початок 2020 року по області складала 40,0 млн. грн., протягом I кварталу зменшилась на 33 % і станом на 01.04.2020 р. склала 26,9 млн. грн.

З метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) з 01.01.2020 р. по 01.04.2020 р. Відділення сприяло врегулюванню 10 конфліктних ситуацій, які виникли на підприємствах Херсонщини у зв’язку з наявністю заборгованості із заробітної плати.

В. Бойко також поінформувала, що протягом I кварталу поточного року Відділення сприяло врегулюванню 9 КТС(К), з яких 4 спора було вирішено та знято з реєстрації.

По закінченню робочої зустрічі сторони домовилися про щомісячний спільний моніторинг стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях Херсонщини незалежно від форм власності.