02 березня 2020 року відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) з представниками найманих працівників та адміністрацією МКП «Херсонтеплоенерго» (Підприємство), на якій обговорено шляхи врегулювання конфліктної ситуації та розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин.

На узгоджувальній зустрічі були присутні: директор Підприємства С. Харченко, головний бухгалтер О. Галій, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

В. Бойко поінформувала, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), конфліктна ситуація на підприємстві знаходиться на обліку Відділення з жовтня 2019 року. Заборгованість із виплати заробітної плати перед 549 працівниками підприємства станом на 28.02.2020 р. складала 4080,4 тис грн.

О. Галій зазначила, що завдяки спільним діям працівників Підприємства та Відділення заборгованість із виплати заробітної плати станом на 02.03.2020 р. погашена у повному обсязі. Керівництвом вживаються всі необхідні заходи для своєчасної виплати поточної заробітної плати працівникам підприємства.

Відповідно до п. 5.1. Положення про порядок здійснення Національною службою посередництва і примирення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) згідно з наказом Відділення конфліктна ситуація знята з обліку.