За ініціативи начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко 23 січня 2020 року відбулася нарада працівників Відділення і Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (Управління), на якій обговорювалися питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат на підприємствах міста Каховки.

На нараді були присутні: начальник Управління А. Скрипніченко, начальник відділу праці Управління І. Дорохіна, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

А. Скрипніченко зазначив, що основним та пріоритетним напрямом роботи Управління є соціальний захист населення. Для цього залучаються всі можливі ресурси задля допомоги людям, які цього потребують. У колективах найманих працівників підприємств, установ, організацій м. Каховка стан соціально-трудових відносин стабільний.

З інформацією про погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам виступила начальник відділу праці Управління І. Дорохіна. За даними Головного управління статистики у Херсонській області станом на 01.12.2019 року сума заборгованості із виплати заробітної плати на ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» складала 8719,2 тис. грн., на ДП «Каховське лісове господарство» 122,1 тис. грн.. Завдяки спільним зусиллям Відділення, Управління, ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» та ДП «Каховське лісове господарство» станом на 23.01.2020 року заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Заступник начальника Відділення В. Мирошниченко поінформував присутніх, що Відділенням порушувалося питання про необхідність термінового погашення заборгованості із виплати заробітної плати трудовим колективам шляхом направлення листів керівникам підприємств. На сьогодні заборгованість з виплати заробітної плати працівникам погашена в повному обсязі, конфліктні ситуації зняті з обліку.

Враховуючи вищенаведене, Відділенням спільно з Управлінням у 2020 році і надалі продовжуватиметься робота щодо сприяння зменшенню соціальної напруги у суспільстві, поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та їх своєчасному вирішенню, створення умов для проведення соціального діалогу у конструктивному руслі.