Начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко 19 грудня взяла участь у черговому засіданні тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати в місті (Комісія).

На засіданні Комісії розглянуті питання щодо дотримання роботодавцями законодавства про оплату праці, стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати та платежів до бюджету на    ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль», КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс», МКП «Херсонтеплоенерго», філія «Херсонський обласний автомобільно-учбовий комбінат УДП «Укрінтеравтосервіс» та КП «Геополіс».

Тимчасово виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» О. Рововой поінформував про фінансовий стан підприємства та повідомив, що сума заборгованості із виплати заробітної плати на 01.12.2019 склала 14697,0 тис. грн.. Завдяки спільним діям фахівців товариства та Відділення станом на 19.12.2019 сума значно зменшилась та склала 5840,7 тис. грн.. Керівництво підприємства планує погасити заборгованість із заробітної плати до кінця поточного року.

Керівники КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс», МКП «Херсонтеплоенерго», філії «Херсонський обласний автомобільно-учбовий комбінат УДП «Укрінтеравтосервіс»» та КП «Геополіс» повідомили про основні причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати.

В. Бойко поінформувала, що всі зазначені підприємства знаходяться у системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Фахівцями Відділення постійно здійснюється моніторинг стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

В. Бойко наголосила на необхідності вжиття спільних заходів Відділенням та органами місцевого самоврядування з метою сприяння погашенню в повному обсязі заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Херсона.