З метою врегулювання конфліктної ситуації на АТ «Херсонська теплоелектроцентраль» (ТЕЦ), що виникла у зв’язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства, 22 листопада 2019 року відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) з представниками ТЕЦ.

На узгоджувальній зустрічі були присутні: тимчасово здійснюючий повноваження голови правління, директор ТЕЦ О. Рововой, голова первинної профспілкової організації ТЕЦ Л. Овдієнко, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

В. Бойко поінформувала присутніх, що конфліктна ситуація на ТЕЦ знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К)). Станом на 20.11.2019 року заборгованість із виплати заробітної плати 405 найманим працівникам складає 16570,4 тис. грн..

Начальник Відділення надала необхідні консультації та роз’яснення стосовно процедури вступу в КТС(К) для вирішення розбіжностей між найманими працівниками та роботодавцем шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», а також наголосила на перевагах переговорного процесу при вирішенні розбіжностей між сторонами СТВ.

     Керівництву ТЕЦ рекомендовано дотримуватись графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також вживати дієвих заходів задля недопущення ускладнення стану СТВ. Крім того, начальником Відділення ініційовано проведення розширеної наради за участю керівництва Херсонської облдержадміністрації, Херсонської обласної та міської рад з метою прийняття дієвого рішення щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати трудовому колективу ТЕЦ.