12 листопада 2019 року в приміщенні відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) в рамках співпраці згідно із Угодою про взаємодію відбулось засідання круглого столу за участю начальника Відділення В. Бойко, заступника начальника Відділення В. Мирошниченка, директора Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації (Департамент) Г. Причини, заступника директора Департаменту О. Князєвої.

Начальник Відділення В. Бойко зазначила, що основними причинами виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) на підприємствах, в установах та організаціях Херсонщини є порушення законодавства про працю, низький рівень заробітної плати і заборгованість з її виплати, невиконання умов колективних договорів.

Відповідно до статистичних даних, станом на 31.10.2019 р. сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Херсонської області складає 32,6 млн. грн.

Питома вага економічно активних підприємств у сумі боргу складає 20,7 млн. грн. (68,9 %), підприємств-банкрутів – 9,3 млн. грн. (31,1%).

Основна частка заборгованості припадає на підприємства промисловості (80,8 %), транспорту (10,8 %), сільського, лісового господарства (4,3 %).

Заступник начальника Відділення В. Мирошниченко доповів щодо конфліктних ситуацій, які перебувають на обліку Відділення у системі запобігання виникненню КТС(К), стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ та організацій Херсонщини.

Заборгованості із виплати заробітної плати мають суб’єкти господарювання в 5 районах області (Бериславський, Великоолександрівський, Генічеський, Новотроїцький, Скадовський) та 3 містах обласного значення (Херсон, Каховка, Нова Каховка).

Г. Причина зазначив що, незважаючи на щорічне зростання заробітної плати в Херсонській області, її рівень залишається одним з нижчих в Україні. Зменшення надходжень до місцевих бюджетів, Пенсійного фонду, низький рівень заробітної плати у поєднанні з високим рівнем безробіття є однією з вагомих причин міграції населення з Херсонської області.

В. Бойко наголосила на важливості ефективного соціального діалогу між роботодавцями і найманими працівниками та зазначила, що розбіжності між ними призводять до підвищення рівня соціального напруження у трудових колективах, виникнення конфліктних ситуацій на підприємствах Херсонщини.

По завершенню заходу учасниками обговорено шляхи подальшої співпраці Відділення з Департаментом з метою забезпечення стабільності стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях Херсонської області.