28 жовтня 2019 року відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) з адміністрацією ДП «Скадовський морський торговельний порт» (Порт), на якій обговорено шляхи врегулювання конфліктної ситуації та розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин.

На узгоджувальній зустрічі були присутні: виконуючий обов’язки директора Порту О. Литвиненко, голова первинної профспілкової організації В. Дудар, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

В. Бойко поінформувала, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) конфліктна ситуація у Порту знаходиться на обліку Відділення.

О. Литвиненко зазначив, що основним видом діяльності Порту є допоміжне обслуговування водного транспорту.

Головою первинної профспілкової організації В. Дударем повідомлено, що завдяки спільним зусиллям керівництва Відділення та Порту заборгованість із виплати заробітної плати 37 найманим працівникам станом на 28.10.2019 року зменшилась на 708,7 тис. грн. та складає 194,0 тис. грн..

За підсумками узгоджувальної зустрічі було прийнято рішення звернутися до голови Херсонської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання остаточного погашення заборгованості із виплати заробітної плати трудовому колективу Порту.