25 жовтня 2019 року відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) з адміністрацією МКП «Херсонтеплоенерго (Підприємство), на якій обговорено шляхи врегулювання конфліктної ситуації та розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин.

На узгоджувальній зустрічі були присутні: директор Підприємства С. Харченко, голова первинної профспілкової організації Т. Бережна, головний бухгалтер О. Галій, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

С. Харченко зазначив, що Підприємство створене з метою забезпечення тепловою енергією житлового фонду, комунально-побутових, соціально-культурних, виробничих та інших господарських об'єктів міста Херсона.

Основними напрямками діяльності Підприємства є:

  • виробництво, транспортування і постачання теплової енергії;
  • експлуатація обладнання котелень та теплових мереж.

Головним бухгалтером О. Галій повідомлено, що заборгованість із виплати заробітної плати 430 найманим працівникам станом на  25.10.2019 року складає 1438,8 тис. грн.

В. Бойко поінформувала, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К), конфліктна ситуація на Підприємстві взята на облік Відділення.

Начальник Відділення надала необхідні консультації та роз’яснення стосовно процедури вступу в КТС(К) для вирішення розбіжностей між найманими працівниками та роботодавцем шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», а також наголосила на перевагах переговорного процесу при вирішенні розбіжностей між сторонами СТВ.