22 жовтня 2019 року начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) Бойко В.В. виступила в прямому ефірі Українського радіо Херсон.

Бойко В.В. поінформувала мешканців Херсонської області про роботу Відділення за 9 місяців 2019 року щодо запобігання виникненню та вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) відповідно до наданих законодавством повноважень.

Протягом 9 місяців 2019 року Відділення сприяло вирішенню 12 КТС(К):

•        4 КТС(К) між найманими працівниками транспортного цеху, енерго-механічної служби, служби бухгалтерського обліку та інструментального цеху ТОВ «Авто-Електромаш» та адміністрацією ТОВ «Авто-Електромаш» з вимогою: «Відповідно до статті 158 КЗпП України провести терміновий ремонт системи вентиляції у виробничих приміщеннях цеху»;

•        4 КТС(К) між найманими працівниками пресового цеху, механічного цеху, складального цеху та цеху з виробництва автомобільних фільтрів ТОВ «Авто-Електромаш» та адміністрацією ТОВ «Авто-Електромаш» з вимогою: «Згідно із статтею 163 КЗпП України забезпечити працівників спеціальним одягом, взуттям відповідно до норм законодавства України;

•        4 КТС(К) між найманими працівниками відділу технічного контролю, технічного відділу, матеріально-технічного забезпечення та охорони ТОВ «Авто-Електромаш» та адміністрацією ТОВ «Авто-Електромаш» з вимогою: «Провести ремонт душових кімнат та роздягалень для найманих працівників до 30 квітня 2019 року».

Вирішення КТС(К) відбувалося шляхом проведення 36 примирних комісій і 124 узгоджувальних зустрічей.

 Бойко В.В. також зазначено, що основною розбіжністю, яка призводить до виникнення конфліктних ситуацій на підприємствах, є наявність заборгованості із виплати заробітної плати, яка станом  на 01.10.2019 року по області складає 30,0 млн. грн.

За вказаний період Відділення сприяло усуненню 32 розбіжностей між сторонами СТВ, що виникли на 16 підприємствах з середньообліковою кількістю 2026 осіб штатних працівників, направлено 19 листів керівникам та 24 звернення головам профспілок з відповідними рекомендаціями.

          Постійно вживаються заходи щодо поглиблення оперативної та ефективної взаємодії Відділення з адміністрацією підприємств, конфліктні ситуації на яких перебувають на обліку з метою запобігання виникненню КТС(К).