17 жовтня 2019 року відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) з адміністрацією Херсонської філії державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція» (Філія), на якій обговорено шляхи врегулювання конфліктної ситуації та розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин.

На узгоджувальній зустрічі були присутні: тимчасово виконуючий обов’язки директора Філії Е. Тригуб, головний бухгалтерН. Гула, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

В. Бойко надала роз’ясненнянорм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)»та поінформувала, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), конфліктна ситуація у Філії знаходиться на обліку Відділення, заборгованість із виплати заробітної плати на 01.10.2019 року складала 292,0 тис. грн. 10 працівникам.

Н. Гула зазначила, що завдяки спільним діям працівників Філії та Відділення заборгованість із виплати заробітної плати станом на 17.10.2019 року погашена у повному обсязі. Керівництвом вживаютьсявсі необхідні заходи для своєчасної виплати поточної заробітної плати працівникам підприємства.

Відповідно до п. 5.1. Положення про порядок здійснення Національною службою посередництва і примирення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) згідно з наказом Відділення конфліктна ситуація знята з обліку.