16 жовтня 2019 року  в приміщенні відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) проведено семінар з трудовими арбітрами і незалежними посередниками НСПП. В заході також взяли участь представники Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок.

До порядку денного семінару були включені наступні питання:

  • розяснювальна робота з метою підвищення рівня обізнаності сторін соціального діалогу  відповідно до положень Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 р. №73;
  • ознайомлення із новими нормативно-правовими актами НСПП.

Відкривала семінар начальник Відділення В. Бойко, яка висвітлила такий напрям роботи як забезпечення здійснення соціального діалогу, зокрема проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні відповідно до положень Закону України «Про соціальний діалог в Україні».

Заступником начальника Відділення В. Мирошниченком зазначено, що на сьогодні 14 організацій профспілок та роботодавців визнано такими, що відповідають критеріям репрезентативності на територіальному рівні. Присутнім також надано інформацію щодо переліку необхідних документів, порядку їх подання, розгляду, вивчення та прийняття відповідного рішення про підтвердження репрезентативності сторін соціального діалогу.

Під час семінару також розглянуті нові нормативно-правові акти НСПП:

  • Положення про порядок здійснення НСПП заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), затверджене наказом НСПП від 06.06.2019 року №39 ;
  • Положення про порядок формування  і затвердження вимог найманих працівників, профспілок, затверджене наказом НСПП від 21.06.2019 року №43;
  • Положення про порядок підготовки та підвищення кваліфікації посередників та арбітрів, затверджене наказом НСПП від 10.06.2019 року №41.

Всі учасники заходу взяли активну участь в обговорені актуальних питань. Зокрема, розглянуто процедуру підготовки  підвищення кваліфікації, умови та правила проведення кваліфікаційних іспитів, порядок продовження терміну пововажень посредників та арбітрів.

         Підсумовуючи викладене В. Бойко зазначила, що механізм соціального партнерства спрямований на досягнення спільних домовленостей та прийняття узгоджених рішень сторонами соціального діалогу, які представляють інтереси працівників, роботодавців, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, з питань регулювання трудових, соціальних та економічних відносин.